AZILLANDO

jeb "Patvēruma Valsts''

Par vēlēšanām…

Publicēts: 06.08.2014

citsKādēļ es neiešu balsot nākamajās vēlēšanās?

Jā, es neiešu! Un nevajag draudēt man kā mazam bērnam: ja tu nedarīsi to, tad nedabūsi konfekti.
.

Kāpēc? Tāpēc — kamēr netiks saukti pie atbildības VISI tie, kas izpārdeva valsti, kas noveda to līdz bankrotam, kas iedzina tautu nabadzībā.
.

Tas ir noziegums ne tikai pret tautu! Tas ir noziegums pret cilvēci! TAS IR GENOCĪDS! Tas, ko neizdarīja represijas un deportācijas, to mūsu ievēlētie deputāti izdarīja paši.

.
Iznīcināt tautu – jā, tur vajag «aknas», lai to spētu! Cik nenormālai vienaldzībai, cinismam un mantkārībai jābūt, lai to paveiktu! Iznīcināta ir visa tautsaimniecība. Tagad ķērušies pie izglītības – vergiem jau tādu nevajag – un veselības.
.

KO TĀLĀK!? KUR TĀLĀK!? VAIRS JAU NAV KUR.

Slēdz skolas un slimnīcas, atņem pensijas un pabalstus! Un kā ir ar ierēdniecību, ar budžeta iestādēs strādājošajiem?
.

.

Vai tādu vārdu kā «diferenciācija» šīs valsts valdošie neviens nav dzirdējis? Tāds vārds šajā valstī nav eksistējis kopš tās pirmsākumiem. Ja tā jau maznodrošinātajai tautas daļai atņem 10% no ienākumiem un TIKPAT daudz tūkstošus pelnošajiem! Ja jau minimālā alga ir Ls 180, tad tādai jābūt visiem krīzes apstākļos! Tauta turpina uzturēt liekēžus. Un pierādiet man, ka vienam iestādes birokrātam izdzīvošanai vajag 10x vairāk naudas, kā manai ģimenei! Un beidziet melst niekus par amata atbildību! Šīs bez-atbildības sekas mēs jūtam uz savas ādas.
.

Visneaizsargātākā sabiedrības daļa – pensionāri (slimnīcas, pensijas) un bērni (pabalsti, skolas) – VALDĪBA uzspļauj tautas pagātnei un nākotnei. Vai viņi uzspļauj arī saviem vecākiem un saviem bērniem?! Nebūt nē!
.

Ne deputāti, ne valdība neatbild NEPARKO! Sociāli nav atbildīgi neparko. Jebkuru aplamu lēmumu var pieņemt neatbildot par sekām un slēpjoties aiz vispārpieņemtām frāzēm – tautas acu aizsmērēšanai. Un ne jau tautas bezdarbības, bet valdības un deputātu mazspējas dēļ SEKAS izjūtam mēs – tauta.
.

Glancēti žurnāli pilni ar jaunizceptajiem miljonāriem un sevi par «augstāko sabiedrību» un «sabiedrības krējumu» dēvējošajiem. No kurienes viņi uzradās? Kā ar burvja mājienu – no zemzemes. Žurnālisti apsūkā katru «pirkstiņu» – kurš ar ko un kāpēc…
.

Saspeķota «skaistule» (tur nogriezts, tur pielikts) – miljonāra trula atvase – uz visiem žurnālu vākiem. Kādreiz cilvēkam pieminēja profesiju kā raksturojošo, tagad – miljonārs/miljonāre. Man tas izskatās kā senlaikos tāda ubadziņa — ar cepuri sažņaugtās rociņā un pazemībā sakumpušu muguru – stāvēšana pie baznīcas durvīm – varbūt kas atkritīs.
.

Es negribu runāt par kultūru vai tās trūkumu tautā. Kā nodzītam darba zirgam un bezcerībā slīkstošam cilvēkam, kuram acīm redzot nav savu domu un sava skatupunkta, dažiem gribas paskatīties caur sētas spraugu – kā tad nu tiem izredzētajiem iet… Izredzētajiem?
.

Paši sevi izredzējuši.

Bet «šos» jau tu, nabadziņ, pats ar savu balstiņu ievēlēji augstajos krēslos deputātos un tālāk jau «šie» paši pratās, kas jādara, lai iekļūtu miljonāros.
.

Un vēl aizvien uzrodas valsts darbā strādājoši un ar manu/tavu nodokļu naudu apmaksāti statistiķi, kas pēta – KĀPĒC tad šajā valstī nedzimst bērni un KĀPĒC cilvēki šo valsti pamet!?
.

Pašreizējā valsts politika attiecībā uz iedzīvotājiem ir pielīdzināma padomju lēģeros ieslodzīto un vācu karagūstekņu stāvoklim. Pirms brēcat – SALĪDZINIET.
.

Sadaliet bērnu pabalstu vai pensiju 30 dienām un paskatieties, kas uz tā šķīvīša ir uzlikts VIENAI DIENAI:

— puse kartupeļa, rupjmaizes šķēle, sīpols…
— Kur paliek zāles?
— Un īre – lai valsts tevi kā suni neizdzītu uz ielas?

.
Un kāda bija ieslodzīto diennakts deva, lai nenomirtu badā? Cik gramu maizes, cik gaļas, piena?
.

UN TĀ IR XXI GS. LATVIJA!

Kad nesīs atbildību tie, kas šo valsti izlaupīja, iznīcināja tautsaimniecību – valsts pamatus – izpārdeva visus stratēģiski vissvarīgākos uzņēmumus!?
.

Un joprojām šīs bezatbildības sekas tiek uzkrautas uz tautas pleciem!
.

Un neuzdrošinieties man bāzt ar pirkstu acī, sak’- krievi nāks un pārņems visu. Viss jau ir pārņemts. Un ne jau manas/tavas vainas dēļ.
.

Kamēr netiks sodīti manas tautas IZNĪCINĀTĀJI, ES NEIEŠU VĒLĒT.

.
Iznīcībai ir lemta tauta, kura nerūpējas par saviem vecākiem un saviem bērniem. Vai varat man pierādīt pretējo? Skumji.
.

Dzintra Regīna Jansone,
http://www.diena.lv/lat/tautas_balss/lasitaji_raksta/kadel-es-neiesu-balsot-nakamajas-velesanas
Trešdiena, 15. jūlijs (2009)

.

Rakstīt komentāru