AZILLANDO

jeb "Patvēruma Valsts''

Par sapni…

Publicēts: 06.08.2014

esSapnis rudens naktī…

Iespējams, ka mana saviļņojuma un līdz ar to – pagājušās nakts spilgtā sapņa iemesls bija šī iepriecinošā ziņa: http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/393154-socialaja_dienesta_gimenei_iesaka_pakarties

********************

.
Darba grupa, jaunā ministru prezidenta tiešā vadībā, izstrādājusi, jaunā Saeima ārkārtējas steidzamības nakts sesijas laikā pieņēmusi un padzītās Saeimas iecelt paspētais Prezidents parakstījis Likumu «Par Sociālā dienesta darba pilnveidošanu Latvijas Republikā». Tas ir uzskatāms piemērs tautas tiešai līdzdalībai valstiski svarīgu jautājumu risināšanā. Viss vienkāršais ir ģeniāls! Kā Ņūtonam radās apgaismība, kad viņš dabūja ar ābolu pa galvu, tā Saeimai radās apskaidrība, iepazīstoties ar iepriekš minētajā norādē izteikto priekšlikumu.
.

Kāda ir šīs progresīvās idejas un pieņemtā “Likuma” būtība?

1. Katrā valsts Sociālā dienesta struktūrvienībā izveidot speciālu, ar vismodernāko iekārtu aprīkotu karātavu telpu attiecīga maksas pakalpojuma veikšanai.
.

.

2. Līdz gada beigām nodrošināt šādu telpu izveidošanu, nekavējoties piešķirot šim nolūkam vajadzīgos līdzekļus no neparedzētiem gadījumiem rezervētās valsts budžeta daļas, attiecīgi samazinot ceļu remontam iedalītos līdzekļus.
.

3. Labklājības ministrijai jāizstrādā projekta pieteikums ES finansējuma saņemšanai šo telpu uzturēšanai un tālākai labiekārtošanai 2012. gadā, kvalificēta personāla apmācībai un viņu darba samaksai – 1,00 Ls par katru pakalpojuma vienību (pirms nodokļu nomaksas).
.

4. Sevišķa uzmanība jāpievērš “Likumā” noteiktajam telpas noformējumam – sienu gleznojumam (Saule noriet Dzintarjūrā) un dotajā brīdī valstī pie varas esošo partiju līderu portretiem pilnā augumā, kuriem blakus zeltītiem burtiem jābūt izvilkumiem no viņu partiju programmām un pirmsvēlēšanu solījumiem.
.

5.Pretendentiem uz šo pakalpojumu savlaicīgi jānoformē “Likumā” noteiktie dokumenti un izziņas, jānomaksā kredītsaistības, nodokļi un nodevas.
.

6. Pakalpojums tiek izpildīts svinīgā atmosfērā – kvalitatīvām stereo sistēmām atskaņojot dziesmu:

„Latviet’s esmu, latviet’s būšu,
Latviet’s mūžam palikšu.
Un par savu tēvu zemi,
Savu galvu nolikšu!” — (šajā brīdī notiek process)

.
7. Lai ievērotu nepieciešamo toleranci, minoritāšu pārstāvjiem pakalpojuma saņemšanas laikā jānodrošina dziesmas vārdu tulkojums un vārda „latviet’s” vietā jānosauc klienta tautība.
.

8. Potenciālajam pakalpojuma saņēmējam, kura pasē ir zīmogs par piedalīšanos kārtējās Saeimas vēlēšanās, pakalpojuma apmaksai piešķir 10 % atlaidi. Iedzīvotājiem ar “trūcīgā iedzīvotāja” statusu — atlaide 20 %. Daudzbērnu ģimenēm — atlaide 10 % par katru bērnu.
.

9. Pirms Jaunā gada, Lieldienām un Jāņiem rīkot krāšņus TV „šovus”, kuros galveno balvu — sertifikātu tūlītējai bezmaksas pakalpojuma saņemšanai visiem uzvarētāja ģimenes locekļiem, svinīgos apstākļos pasniedz valsts Prezidents. Grezni noformētā telpā, pēc 20 minūšu gara dziesmu un deju ansambļa priekšnesumu noskatīšanās, pakalpojumu sniedz pieticīgā mini-bikini tērpusies miss Latvija, nospiežot attiecīgo datorizētās karātavu sistēmas pogu.
.

10. Par ES fondu līdzekļiem tiek izveidoti „Tautas Kapi” kuros apglabā šos pašus apzinīgākos mūsu tautas pārstāvjus. „Tautas Kapu” noformējums līdzīgs kā „Brāļu Kapiem” Rīgā, tikai Mātes Latvijas vietā uz grezna pjedestāla atrodas dolāra simbols $.
.

11. Demokrātijas mācību stundu ietvaros, katru gadu 4. maijā, tiek organizēti visu pirmo un izlaiduma klašu skolēnu piemiņas gājieni uz „Tautas Kapiem”. Skanot valsts himnai „Dievs svētī Latviju”, notiek svinīga ziedu nolikšana.

********************

Iezvanas telefons, miegains paņemu klausuli un dzirdu: “Neguli, celies un steidzīgi nāc uz “Maximu” — šodien tualetes papīriem akcija!
.

Savu sapni naktī no 23. uz 24. septembri pierakstīja
Juris, 2011

.

Rakstīt komentāru