AZILLANDO

jeb "Patvēruma Valsts''

Par pazemojumu…

Publicēts: 06.08.2014

cits

Jūtos pazemota, apkaunota — nekad vairs neiešu uz nevienām vēlēšanām!

Nezinu, kā citi, bet es jūtos dziļi sarūgtināta, pazemota, apkaunota, morāli apzagta. Viss! Nekad vairs neiešu ne uz vienām vēlēšanām, lai arī ko man stāstītu un solītu. Uzticības kredīts ir izsmelts! Neticu nevienai partijai ne jaunai, ne vecai. Tagad es saprotu tos, kuri aizbrauc no savas skaistās Dzimtenes. Var pieciest “jostas savilkšanu” kaut kā vārdā, bet te nav tā “kaut kā”. Ja iepriekš bija cerība, ka solījumi tomēr tiks pildīti, tad tagad skaidri redzu — netiks!
.

Apzināta tautas dezorientācija morālais terors un vispārējs mobings valsts mērogā. Viss, kur vien skaties, ir tā sagrauts, ka nav vairs saprotams kas ir kas, un ko kam par ko! Kaut kas, kaut kur, kaut ko dara, bet priekš kam — nav zināms. Skolotāji cīnās par algām, bet par izglītību kas? Ārsti cīņās par algām, bet par medicīnu kas? utt..
.

.

Kad par saviem “varoņdarbiem” tautas un valsts labā, atbildēs tie, kuri iegrūda tautu un valsi šai “šaurajā bezizejā”? Kas tas ir politiskā atbildība? Kur viņa ir? Kad tā iestāsies? Vai Kalvīša kunga politiskā atbildība, ko viņš tā cēli sludināja, ir jau beigusies, vai beigsies tad, kad saņems aiziešanas prēmiju? Man nu gan par darba līguma priekšlaicīgu pārtraukšanu neviens 3 mēnešu algu nemaksāja.
.

Priekš tam taču ir tāds instruments kā “mobings”. Cilvēks neiztur pazemošanu, neiedomājamos veidos un aiziet no darba. Tad jau nekas nepienākas. Pats vainīgs! (Tie kas neiztur mobingu valsts mērogā, krustu nemetuši, aizbrauc dzīvot un strādāt citur).
.

Piedodiet, bet kad par visu to atbildēs vainīgie politiskie darboņi, kas te šiverējās 20 garus gadus? Mēs uzticējāmies un ticējām un viņiem. Kas un kad atbildēs, ne tikai par fizisko valsts labklājības zaudējumu, bet vēl jo vairāk, par tautai nodarīto morālo zaudējumu? Zemiski! Pazemojoši! Tas ir viss, kas palicis no ticēšanas un uzticēšanās. Tad neprasiet, lai balso un lai vēl uzticas. Es ne! Tādu “bardaku” var iegūt arī bez balsošanas. Jūtos morāli apzagta.


No: http://www.tvnet.lv/zinas/lasitaju/article.php?id=588723
01. aprīlis (2009)

.
SUBJEKTĪVS VIEDOKLIS:

Tiešām žēl, ka bija vajadzīgi turpat 20 gadi, lai saprastu elementāras lietas – neviena „partija” nav dibināta, lai kaut ko reāli darītu VISAS tautas labā!

Šie mafiozie grupējumi izveidoti ar vienu vienīgu nolūku – nokļūt pie varas, lai nesodīti ekspluatējot līdzcilvēkus un legāli izlaupot valsts kopīpašumu, vairotu savu legālo un nelegālo „sponsoru” finansiāli-materiālo labklājību un politisko varu valstī. Protams – šo to atmetot arī savu „partiju” vadošajiem darbiniekiem un viņu līdzskrējējiem.

Par to, ka valsts bankrotējusi un iestigusi parādu nastā uz daudziem gadu desmitiem, ka tās politiskā un finansiāli-ekonomiskā neatkarība pilnīgi likvidēta, ka latviešu tauta (kā vienota nacionāli-etniska vienība) jau neatgriezeniski iznīcināta, ka „valstī” likvidēta praktiski visa rūpnieciskā un lauksaimnieciskā ražošana, ka bez importa piegādēm nedēļas laikā šajā „valstī” iestāsies totāls bads, ka vienkāršai tautai tiek atņemtas pēdējās medicīniskās palīdzības saņemšanas un izglītības iegūšanas iespējas, ka ik gadu tūkstošiem galējā nabadzībā iedzītu ļaužu mirst badā un aukstumā – par to šīm „partijām” nospļauties!

Viņus neinteresē tas, ka simtiem tūkstošu bijušo tautiešu, cenšoties atrast eksistences līdzekļus, spiesti doties emigrācijā, vairākkārt pārsniedz visos komunistiskā režīma gados piedzīvoto deportāciju apjomu.

Vēl vairāk – toreiz cilvēkus „bez maksas” izveda lopu vagonos, bet tagad viņi izbrauc par saviem līdzekļiem puslīdz labiekārtotās lidmašīnās! Ekonomija! Progress! Faktiski – totāls genocīds, tikai mūsdienu „demokrātiskā” izpildījumā!

Un tas viss tiek pasniegts kā „progress”, „izaugsme”, „attīstība”… Cik gan aprobežotām prāta spējām jābūt cilvēkiem, kuri vēl to nesaprot?

Tuvojas kārtējās „vēlēšanas”, bet labi finansētā, efektīvi atstrādātā un daudzkārt praksē pārbaudītā ļaužu „zombēšana” (izmantojot presi, radio, televīziju, kā arī simtiem „ekspertu” runas) atkal padarīs savu melno darbu! Cilvēki ies balsot… atkal ies balsot par „jaunajām un pareizajām” partijām un to priekšstāvjiem, kuri „labi izskatās” un „labi runā”…

Bija vajadzīgi 20 gadi, lai to saprastu! Tomēr saka: „Labāk vēlu, nekā nekad!”

Juris, 2009

.

Rakstīt komentāru