AZILLANDO

jeb "Patvēruma Valsts''

66. Satiksmes organizācija

Publicēts: 16.10.2015

maize.

.
.

Azillando visa veida transporta līdzekļu kustība notiek pa ielas vai ceļa labo pusi. «Likums» nosaka, ka transporta līdzekļiem jāievēro sekojoša kustības prioritāšu sistēma:

1. speciālo dienestu transporta līdzekļi;

2. Valsts Prezidenta mašīna;

3. velosipēdisti;

4. sabiedriskais pasažieru transports – pasažieru mikroautobusi un autobusi;

5. vieglās automašīnas;

6. kravas automašīnas.
.

Jebkuru pilsētu un apdzīvoto vietu ielās abos virzienos iekārtotas:

ietves – kājām gājēju, bērnu un invalīdu ratiņu kustībai;

josla riteņbraucējiem (ietve riteņbraucēju kustībai ir slēgta).

.

Jebkura mehāniskā transporta līdzekļa uzbraukšana vai apstāšanās uz ietves vai riteņbraucēju joslas ir ārkārtīgi smags «Likuma» pārkāpums.
.

Pilsētu un apdzīvoto vietu centri, kā arī tiem pieguļošie rajoni, kuru robežas nosaka attiecīgā «Rajona Valde», mehānisko transporta līdzekļu kustībai ir slēgti. Šajā teritorijā atļauta tikai speciālo dienestu transporta, Valsts Prezidenta mašīnas, mazā sabiedriskā transporta (pasažieru mikroautobusu) un velosipēdu kustība. Valsts iedzīvotāji (neatkarīgi no viņu ieņemamā amata) un ārzemnieki šajās teritorijās pārvietojas kājām, ar velosipēdu, vai ar pasažieru mikroautobusiem.
.

Kravas automašīnu kustība pilsētu un apdzīvoto vietu centru rajonos (lai piegādātu veikaliem preces, pārvestu lielgabarīta kravas, u.t.t.) pieļaujama tikai stingri noteiktā diennakts periodā, kad satiksmi šajos maršrutos regulē «Sardzes» darbinieki. Šādu atļauju, noteiktam maršrutam un konkrētam laika posmam, izsniedz attiecīgās «Rajona Valdes» «Ceļu un sabiedriskā transporta» inspektors, Šī atļauja transporta līdzekļa īpašniekam jāsaskaņo ar rajona «Sardzes» struktūrvienības vadītāju.
.

Ārpus pilsētu un apdzīvoto vietu centru rajoniem, kravas automašīnu kustība atļauta tikai tad, ja tas netraucē sabiedriskā transporta un velosipēdu kustībai.
.

Visiem mehāniskajiem transporta līdzekļiem (izņemot speciālo dienestu transportu), pilsētu un apdzīvoto vietu robežās, apdzīšana ir aizliegta.
.

Uz pilsētu un apdzīvoto vietu ielām mehānisko transporta līdzekļu stāvēšana nav atļauta. Apstāšanās pieļaujama tikai uz laiku, kas nepieciešams pasažieru iekāpšanai un izkāpšanai.
.

Azillando teritorijā, pirms neregulējamiem ielu un ceļu krustojumiem, visiem transporta līdzekļiem (arī velosipēdiem), obligāti jāapstājas un jāpārliecinās par satiksmes drošību no šķērsojošās ielas (krustojošā ceļa) puses

 .

Rakstīt komentāru