AZILLANDO

jeb "Patvēruma Valsts''

63. Narkomānu „demotivācija”

Publicēts: 16.10.2015

udens.

.
Pirmā
līmeņa mācību iestāžu mācību programmās jau no pirmās klases ir priekšmets «Narkomānija». Tajā audzēkņi (diferencēti pēc vecuma grupām) tiek iepazīstināti ar to, kādu iespaidu uz cilvēka ķermeņa orgāniem atstāj narkotiskās indes. Audzēkņiem pakāpeniski (pēc viņu vecuma grupām) praktiski tiek parādīts, kā reālajā dzīvē izskatās, kā uzvedas, kā dzīvo narkomāni un viņu kroplie, fiziski un garīgie slimie bērni.
.

Sasniedzot 14 gadu vecumu, gan meitenēm, gan zēniem notiek speciālas un mērķtiecīgas ekskursijas. Viņiem parāda „brīvā seksa” rezultātus – narkomānu un „kulturālo dzērāju” kroplos bērnus. Parāda pusdzīvos, skābekļa trūkuma dēļ nozilējušos jaundzimušos, kuri savas dzīves pirmos deviņus mēnešus pavadījuši duļķainajā, pēc izsmēķiem smirdošajā mātes smēķētājas augļūdenī.
.

Redzējuši kāds skaists, sārti rozā bērniņš piedzimst mātei, kura nav lietojusi narkotiskās indes. Ekskursiju objektu nomenklatūra nepārtraukti tiek papildināta.

.

Narkomāniem «Likums» nosaka šādus ierobežojumus:
.

Personām ar „Melno” «NIKO» indeksu:

1. viņiem var atteikt darbu Valsts dienestā;

2. viņi nevar izvirzīt savu kandidatūru «Rajona Valdes» inspektora vai rajona «Pārstāvju Palātas» deputāta vēlēšanām;

3. viņi nedrīkst vadīt sabiedriskos transporta līdzekļus;

4. iesniedzot „Laulību pieteikumu”, līgava un līgavainis tiek brīdināti par iespējamām traģiskajām sekām, saistot savu dzīvi ar narkomānu.
.

Personām ar „Sarkano” «ALKO» indeksu:

1. viņiem liegts strādāt Valsts dienestā;

2. viņi nevar izvirzīt savu kandidatūru «Rajona Valdes» inspektora vai rajona «Pārstāvju Palātas» deputāta vēlēšanām;

3. viņi nevar iegūt mehānisko transporta līdzekļu «Vadīšanas Atļauju»;

4. iesniedzot „Laulību pieteikumu”, līgava un līgavainis tiek brīdināti par iespējamām traģiskajām sekām, saistot savu dzīvi ar narkomānu;

5. „Darba devējs” ir tiesīgs viņiem atteikt darbu konkrētā amatā.

6. viņu ģimenes regulāri apmeklē «Rajona Valdes» «Ģimenes, bērnu un sociālo lietu» inspektors. Ja ģimenē ir bērns (bērni), vecāki tiek brīdināti, ka saglabājoties šādam «ALKO» indeksam, viņiem var atņemt tiesības audzināt bērnu (bērnus).

 .

Rakstīt komentāru