AZILLANDO

jeb "Patvēruma Valsts''

Par apsūdzību…

Publicēts: 06.08.2014

citsEs apsūdzu!

Valsts pamatlikums formulē tikai galvenos principus, tāpēc tam jābūt konkrētam un precīzam. Protams, katrs konstitūcijas pants jānostiprina ar konkrētās valsts konkrētiem likumiem. Tā tas bija brīvajā Latvijas valstī, bet ne šobrīdējā veidojumā, kur noziedzīga kliķe piesavinājusies mūsu valsts atribūtus – karogu un himnu –, un piesmej konstitūciju.
.

Es apsūdzu 5. un pārējās Saeimas un to apstiprinātās valdības nelikumīgā varas iegūšanā un manipulēšanā ar Satversmi. Kāpēc nelikumīgā? Tāpēc, ka atjaunotas neatkarīgas Latvijas Saeima vēlēšanas bija tiesīgi izsludināt tikai un vienīgi 1918. gadā dibinātās Latvijas pilsoņi un to pēcnācēji, taču to izdarīja okupācijas pārvaldes orgāns Augstākā padome, kur savēlēti bija komunistu partijas augstākajam ešelonam piederošie, pat okupācijas karaspēka militārpersonas! Augstākajā padomē esošie padomju juristi, piemēram, Endziņš, iestrādāja Saeimas Vēlēšanu likumā 4% barjeru, kādu Satversme neparedz.
.

.

Tieši tas komunistiskās partijas un padomju nomenklatūristiem ļāva tikt pie varas un iegūt savā pārziņā finanses (kura valsts, mainot bāzi, atdod privātās rokās valūtas maiņu?!), pārdalīt valsts īpašumu par labu sev un savējiem. Nelikumīgi ievēlētā 5. Saeima gāja vēl tālāk – paaugstināja barjeru  līdz 5%.
.

Latvijas Republikas Satversme izstrādāta ļoti pārdomāti un gudri: pašus būtiskākos pantus, kam jāgarantē Latvijas Republikas valstiskuma noturība, papildus nostiprina 77. pants, nosakot: «Ja Saeima grozījusi Satversmes pirmo, otro, trešo, ceturto, sesto vai septiņdesmit septīto pantu, tad šādi pārgrozījumi, lai tie iegūti likuma spēku, ir apstiprināmi tautas nobalsošanā.»
.

Es apsūdzu tos, kas, nelikumīgi sagrābuši varu, divdesmit gadus manipulē gan ar Satversmi, gan mūsu prātiem.
.

«Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai,» nosaka otrais pants. Tā saturs ir izkropļots, masveidā nelikumīgi piešķirot pilsonību «okupācijas sekām», proti, nepilsoņiem, tādējādi mākslīgi «taisot Latvijas tautu», kuras «jaunpienācēji» paplašina pilsoņu kopumu un, protams, ietekmē vēlēšanu rezultātus. Ja politikā nekas būtiski nemainīsies un noziedzīgais kantoris, ko ilgus gadus vadīja Aldermane, līdz 10. Saeimas vēlēšanām paplašinās pilsoņu kopumu ar vēl vairākiem desmit tūkstošiem Latviju un Latviešus nīstošiem jaunpilsoņiem, tie, kas nespēj algot miesassargus, latviski runās, bailīgi apkārt skatīdamies. Jau tagad Saeimā ir turpat ceturtdaļa, kas alkst aizstāt latviešu valodu ar krievu! Un tas nekas, ka šobrīd viņi it kā tikai prasa krievu valodu atzīt par otro valodu. Arī okupācijas laikā uz papīra abas valodas skaitījās līdztiesīgas, kaut praksē mūsējā bija padarīta par «ķēķa» valodu. Latvija nav nekāda imigrantu valsts, kas būtu veidojusies kā ASV, iznīcinot pamattautu indiāņus un pulcējot atbiras no citām tautām, laimes meklētājus, kam nu jāveido politiska nācija uz «lielās tautas» valodas bāzes.
.

Es apsūdzu 4. maija kliķi par to, ka tā iznīcināja Latviešu sapni par savu valsti, soli pa solim sagraujot tautsaimniecību: tā vietā, lai uzņēmumus pārstrukturizētu, tos mākslīgi noveda līdz bankrotam, lai savējie pēc tam prihvatizētu. Pēc tam tie paši prihvatizētāji uzņēmumus izandelēja ārzemniekiem, paši kļūstot par miljonāriem.
.

Es apsūdzu viņus ekonomiskajā terorā pret manu tautu!

Abrenes un tai piegulošo teritoriju uzdāvināšana Krievijai, tāpat kā zemes (valsts teritorija!) iztirgošana tiem, kas nav pilsoņi vai ir pilsonību ieguvuši Aldermanes noziedzīgajā kantorī, ir pretrunā ar pamatlikuma trešo pantu: «Latvijas valsts teritoriju starptautiskos līgumos noteiktās robežās sastāda Vidzeme, Latgale, Kurzeme un Zemgale.» Brīvās Latvijas laikā šo pantu stiprināja Lauksaimniecības nolikuma II daļas 106. punkts, nosakot, ka laukos, bet 50 km platā pierobežas joslā arī pilsētās un ciemos, īpa­šums drīkst piederēt tikai Latvijas pilsoņiem. Šodienas Latvijas varasvīri, kas savā vairumā ir okupācijas laika nomenklatūristi un čekistu atvases, priecājas, ka norvēģi, zviedri, leiši u.c. izpērk valsts teritoriju! Vēl vairāk: ārzemju naudasmaisiem pat piedāvā izsniegt uzturēšanās atļauju, ja tie nopirks vismaz 50 tūkstošus vērtu māju vai dzīvokli!
.

Es apsūdzu viņus valsts teritorijas iztirgošanā!

4. pants: «Valsts valoda Latvijas Republikā ir latviešu valoda. Latvijas karogs ir sarkans ar baltu svītru.»Kā klājas Latvijā valsts valodai, ikkurš var pārliecināties, kaut ieslēdzot televizoru: pat «latviskākajā no latviskajiem» kanāliem, proti, pirmajā, itin bieži naturalizētie jaunpilsoņi, kam taču būtu jāspēj latviski runāt – eksāmenu, lai kārtojuši! – runā «lielā brāļa» valodā. (Un tas neattiecas tikai dažāda ranga sportistiem, kam acīmredzot Saeimas Pilsonības uzraudzības komisija pilsonību burtiski uzspiedusi, viņiem īsti to pat neprasot.) Ne tik sen piedzīvoju kārtējo šoku, mēģinot telefoniski pierakstīties uz pieņemšanu lielākās slimnīcas acu nodaļā: saņēmu ziņu, ka mans ārsts esot atvaļinājumā. Kad painteresējos, kad viņš atgriezīsies darbā, man nodiktēja nodaļas vadītāja tālruņa numuru. Piezvanīju. Atsaucās vīrieša balss, kas uz manu jautājumu atbildēja: «Juļa.» Iedomājos, ka runātājs sauc pie tālruņa kādu Juļu, tāpēc brītiņu gaidīju. Tā pati balss atkārtoja: «On buģet juļa, juļa.» Juļā ir 31 diena, taču, kad īsti varēšu satikt savu dakterīti, tā arī neuzzināju!

Nav brīnums, ka latvieši brauc projām. Nesen uzzināju, ka arī man ļoti mīļš skolnieks ar savu ģimeni pošas ceļā, un sirdssāpēs apraudājos, bet viņš saka: «Skolotāj, nu nav šeit vairs Latvijas, nav… Arī Kanādā mēs būsim trešās šķiras cilvēki. To es saprotu. Taču mēs to paši izvēlamies! Dzīvot svešā valstī svešas valodas vidē nav tik sāpīgi kā būt savā zemē svešas valodas ielenkumā un vēl sisties ar nabadzību…»
.

Es apsūdzu 4. maija režīmu manas valodas pazemošanā un ekonomiskajā genocīdā!

Nosakot procentu barjeru vēlēšanu likumā, ir pārgrozīts 6. panta saturs: «Saeimu ievēlē vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās un proporcionālās vēlēšanās.» Kāda barjerai ir patiesā nozīme, varēja izsecināt no Jūrmalas pirmajā nesmukumā iesaistīto personu telefona sarunām, kurās viens sešnieks sūkstījās: cik žēl, ka 5% barjeru neesot paguvuši ieviest arī pašvaldību vēlēšanās, tad domē būtu tikai savējie! Bet Satversmes tiesa paziņo, ka procentu barjeras noteikšana esot lietderīga, jo novēršot Saeimas sadrumstalotību un nodrošinot varas stabilitāti! Tiesa iestājas nevis par tiesiskumu, bet par lietderību! Tad jau varbūt ir pavisam lietderīgi apindēt, piemēram, pensionārus, arī ir lietderīgi?! Ieviešot % barjeru, bija jārespektē Satversmes 77. pants, tātad jārīko tautas nobalsošana. Es vēlreiz atkārtoju: Latvijas Republikas Satversme bija rūpīgi izstrādāta, paredzot iespējamos valsts pastā  vēšanas apdraudējumus. Šodienas Latvijas varas uzurpatori pieņem caurumainus likumus, lai varētu izmantot caurumus savu netīro mērķu sasniegšanai.
.

Es apsūdzu viņus tiesiskuma zaimošanā!

Visu «neatkarības» gadu notikumi apstiprina, ka Saeimas Vēlēšanu likumā iestrādātā 5% barjera ir instruments, kas ļauj par deputātiem kļūt tikai savējiem! Bet vēlētājs brīnās un nevar saprast, kas tur atkal notiek! Ieteicams aizdomāties: kāpēc ne 3., ne 4. Saeima neattapās ieviest procentu barjeru, ja jau bija tik vienkārši izbeigt haosu, ko radīja raibā pārstāvniecība Saeimā? Vai tad tajās ievēlētie bija mazāk Latvijas patrioti vai dumjāki par šodien pie varas pietikušajiem, sagrautās padomijas kompartijas un komjaunatnes nomenklatūras darboņiem un viņu korišiem?! Gluži otrādi! Brīvvalsts Saeimas deputāti neatļāvās pārkāpt Satversmi, ko klaji nelietīgi ir izdarījuši 4. maija republikas politikāņi. Procentu barjeru bez tautas nobalsošanas (77. panta prasība!) nedrīkstēja ieviest! Derētu arī padomāt, kāpēc Satversme paredz Saeimā ievēlēt tieši 100 deputātu. Ne 99, ne 101, bet tieši 100? Pavisam vienkāršs rēķins: 1% — 1 vieta.
.

Nelikumīgi varu sagrābusī kliķe, naturalizējot padomju kolonistus un viņu pēctečus, t.i., paplašinot pilsoņu loku ar Latvijas valstiskumam naidīgām personām, iztirgojot zemi, respektīvi, valsts teritoriju, svešiniekiem, veicot ekonomisko teroru pret saimniektautu, iznīcina Latvijas valsti! Un dara to likumīgi.
.

PADOMĀJIET PAR TO, PIRMS EJAT PIE VĒLĒŠANU URNĀM!

.
Anna Marija Circene,
no: http://www.delfi.lv/news/national/witness/anna-marija-circene-es-apsudzu.d?id=33392519
2010

Piezīme:
Teksta izcēlumi – mani.
Raksts „Delfos” vairs nav atrodams un šis fakts jau runā pats par sevi.
Vēlos tikai papildināt A.M. Circenes sacīto: „Padomājiet, pirms piedalieties kārtējā “vēlēšanu” farsā!
Juris. 2010

.

Rakstīt komentāru