AZILLANDO

jeb "Patvēruma Valsts''

es«Jo nekaunīgāk melosi, jo ātrāk tev noticēs»
«Viss labais ir ļauns, bet viss ļaunais ir labs»
„Demokrātiskās” sistēmas aksioma
————————————-

.
.

1. „Demokrātijas” aksiomas

1. Vienmēr un visur skaļi sludini labo, bet reāli dari tikai ļauno un iznīcinošo!
2. Tavs nesatricināmais balsts ir nauda, kā arī cilvēkveidīgo nodevība, izlaidība, lētticība, naudaskāre un slinkums.
3. Viss negatīvais ir iekārojamāks, vieglāk un ātrāk iegūstams nekā labais – izmanto to!
4. Vienmēr kontrolē cilvēkveidīgo baru un viņu „barvežus”!

.

2. „Demokrātijas” vadlīnījas

1. Finansē un izveido sev paklausīgas mafiozas struktūras (t.s. partijas) un izdaiļo tās ar dažādu krāsu karogiem – no kreisi komunistiskiem līdz labēji ultra nacionāliem. Seko, lai jebkuram aborigēnam, atbilstoši viņa šī brīža pasaules uztverei būtu sava „partija”, kurai just līdzi, par kuru balsot. Organizē „brīvas un demokrātiskas” (tikai partijām domātas) vēlēšanas un tava vara garantēti tiks „likumīgā” veidā legalizēta.
.

.

2. Veido savu ielikteņu parlamentu ar „īkšķa” balsošanas sistēmu, iecel paklausīgu prezidentu, lai valsts pārvalde pasaules sabiedriskās domas priekšā izskatītos „likumīga” un „demokrātiska”. Sagatavo sev vajadzīgos likumus un tev nepieciešamās izmaiņas esošajos – iedod tos partiju „bosiem”, lai caur parlamenta „balsošanas mašīnu”, tos legalizētu.
.

3. Aborigēnu izklaidei organizē partiju un parlamentāro frakciju „šovus” – savstarpēju „cīņu par tautas interesēm”. Neaizmirsti parūpēties par uzticību pierādījušiem savējiem arī pēc viņu pilnvaru laika beigām – izveido visdažādākās parazītiskās struktūrvienības un nodrošini viņus ar labi apmaksātām darbavietām.
.

4. Nekad nepieļauj tiešu balsošanu ar elektronisko sistēmu palīdzību, lai reālajā laikā būtu redzams balsojuma rezultāts! Tas var novest pie nepatīkamiem pārsteigumiem un kā sekas – tavas galvas „mazgāšana” augstākās priekšniecības priekšā. Ja kādam ļoti sagribas šādu balsošanu veikt televīzijas tiešraidēs, uzmanīgi seko balsošanas gaitai un tikko parādās nelabvēlīgs rezultāts, parūpējies par kādu „tehnisku kļūmi”.
.

5. Jo sevišķi parūpējies par tā saucamo „Centrālo vēlēšanu komisiju” un tās uzticamajiem darbiniekiem, kuri prot „pareizi” saskaitīt balsis! Vari „gāzt” valdības, nomainīt ministrus un prezidentus, vari pārcelt no partijas partijā vai pat atlaist „saķērnājušos” deputātus, bet neaiztiec CVK priekšsēdētāju un viņa padotos! „Demokrātiskajā” SISTĒMĀ tavs monopols uz neierobežotu varu ir atkarīgs no „pareizas” vēlētāju balsu skaitīšanas un savlaicīgu lietišķo pierādījumu (vēlēšanu biļetenu) iznīcināšanas.
.

6. Visnopietnāko uzmanību pievērs esošo nodokļu paaugstināšanai, jaunu ieviešanai un to iekasēšanai. Apliec ar nodokļiem (ieteicams – vairākkārtīgiem) visu, kas kustas un kas nekustas! Lai aborigēni tev maksā nodokli par ēdienu, par ūdeni, par atkritumiem, par pajumti, par siltumu, par darbu, par izklaidēm, utt.. Parūpējies, lai iekasētu no viņiem nodokli arī par nodokļu maksāšanu (t.s. bankas pakalpojumiem).
.

7. Drukā naudu vai pieraksti elektroniskajos banku kontos vajadzīgos ciparus! „Investē” vai aizdod šo virtuālo „naudu” uz procentiem un reālā vara valstī piederēs tev! Izveido valstī savu banku filiāles, lai visas naudas plūsmas nonāktu tavā kontrolē. Šādi varēsi turēt valsti „īsā saitē” – pēc vajadzības radīt tajā „ekonomiskās krīzes” vai „ekonomikas atlabšanu”.
.

8. Plaši reklamē un visos masu informācijas līdzekļos neatlaidīgi piedāvā „vieglus un visiem izdevīgus kredītus” uz procentiem. Pēc tam likvidē darbavietas un cilvēkveidīgie būs tev parādā paaudžu paaudzēs. Tie, kuri paši nav aizņēmušies, arī tev maksās – maksās valsts parādu.
.

9. Nežēlo naudu, lai uzpirktu valsts un tās nozīmīgāko struktūrvienību vadošos darbiniekus. Pieradini tos „ēst no rokas” – radi viņiem vietējās „elites” statusu, nodrošini viņiem labas algas, iespēju nesodītiem iedzīvoties uz līdzcilvēku un valsts rēķina. Maksā prēmijas par tavu ideju sekmīgu īstenošanu dzīvē, par ātri un kvalitatīvi padarītu darbu „demokrātijas” ieviešanā un valsts infrastruktūras „optimizācijā”. Bet nepaklausīgam tūlīt parādi, kurš ir saimnieks – atrod viņa skapī kādu „skeletu”, atmasko viņa „apkaunojošās izdarības” savos masu informācijas līdzekļos. Sevišķi spītīgiem nobloķē bankas kontus un nomaini viņus ar paklausīgākiem kadriem.
.

10. Nekad un nekur pat neieminies par uz augstceltņu un daudzstāvu namu jumtiem uzstādītajām visdažādākās konfigurācijas antenām un to faktiski pildāmajām funkcijām. Nepiemini visā valsts teritorijā uzcelto antenu mastu mežu papildus funkcijas un viņu izstarojumu iedarbību uz visu dzīvo.
.

11. Vienmēr, visur, sistemātiski un nepārtraukti sludini neatkarības, absolūtas brīvības, tolerances, visatļautības, globālisma, brīvā tirgus, integrācijas, netradicionālās orientācijas, narkotiku lietošanas un seksa idejas. Izsmej ģimenes institūciju kā tādu, apraudi bezgala grūto bērnu audzināšanas procesu, parādi kā bērni traucē veiksmīgai karjerai. Nepārtraukti sludini visdažādāko izklaižu, ceļojumu un atpūtas iespējas, vienas nakts mīlestības jaukumus! Tas īsā laika posmā nenovēršami sagraus aborigēnu nacionālo pašapziņu un tautu kā tādu. Tas radīs nicinājumu starp dzimumiem, iesēs naidu cilvēkveidīgo indivīdu starpā, pārvērtīs viņus par viegli vadāmiem patērētāj-subjektiem un tev paklausīgiem vergiem par vēdera tiesu.
.

12. Izveido dāsni atalgotu „speciālistu” un „ekspertu” kliķi, kas vienmēr, visur, nepārtraukti sludinās un ar putām uz lūpām aizstāvēs jebkuru tevis pausto ideju, vai atbalstīto viedokli. Viņi nekavējoties noliegs, izsmies, noķengās un nolīdzinās līdz ar zemi jebkuru citu domu. Ievēro – viss, kas redzēts televīzijā, dzirdēts radio un lasīts presē, aborigēnu apziņā asociējas ar absolūtu patiesību. Jebkurš tavu „speciālistu” un „ekspertu” viedoklis, ar pazemīgas bijības trīsām, tiks uzņemts kā vienīgi pareizais.
.

13. Atbalsti cilvēkveidīgos, kuru smadzenes jau tiktāl pakļautas, ka viņi šādu tev tīkamu darbu veic brīvprātīgi. Lai viņi pievienojas jau nolīgtajiem štata darbiniekiem un aizstāv tavas idejas interneta resursu komentāros, sociālajos tīklos un citās virtuālās „čupošanās” vietās. Lai „norej” jebkuru nevēlamu viedokli, lai „zinātniski pierāda”, ka tas nav iespējams, ka tā ir diskriminācija, ka tas ir „cilvēka tiesību” pārkāpums, ka ārzemēs mūs nesapratīs, ka tā ieviešanai vajadzīgi simti un tūkstoši gadu. Viņi laipni paskaidros, ka vispirms ir jānodarbojas ar sevis pilnveidošanu (līdz tai trešdienai pirms pastardienas), nevis jācenšas SISTĒMAI likt sprunguļus riteņos un mēģināt kaut ko reāli mainīt jau šodien.
.

14. Izveido, uzturi un liec saviem aģentiem enerģiski atbalstīt interneta portālus, kuri nodarbojas ar tev vēlamo viedokļu tiražēšanu, aborigēnu „pilnveidošanu” un „izglītošanu” (līdz kapa malai). Laiks strādā tavā labā! Pasīvie sērfotāji interneta portālos, redzot zem kādas „nepareizas” publikācijas masveidīgu šādas idejas vai viedokļa nolieguma vilni, atturēsies paust savu viedokli, lai nenostādītu sevi neveiklā „baltās vārnas” situācijā. Un tieši to tev vajag, lai vēl domāt spējīgie klusētu!
.

15. Nekad tevis vadāmos un dzīvē īstenojamos procesus un lietas nesauc vārdos, kas varētu atspoguļot to patieso būtību. Vienmēr lieto tādus teicienus kā „progresīvi”, „demokrātiski”, „optimizācija”, „sanācija”, „attīstība”, „reformas”, „izaugsme”, „konsolidācija”, „rietumu pieredze”, „netradicionālā orientācija”, utt..
.

16. Mērķis attaisno līdzekļus – radi apstākļus, lai tev nevēlamo ideju paudēji tumšā vakara stundā nejauši uzskrietu kāda garāmgājēja dūrei vai kam asam. Parūpējies, lai šādi indivīdi pavisam nejauši saēstos ne visai svaigu barību, neuzmanīgi smēķējot izkristu pa logu, pakluptu uz kāpnēm nejauši nomestas banānu mizas, alkohola reibumā noslīktu vannā vai pakļūtu zem auto – nejaušību var būt bezgala daudz…

.

3. „Demokrātijas” ieviešanas tehnoloģijas

1. Sāc ar cilvēkveidīgo sadalīšanu egoistisku, narkotiku pārņemtu, agresīvu, kašķīgu, bezdzimtenes, beztautas, bezdzimuma indivīdu barā:

a) nevienā masu informācijas līdzeklī nekad nelieto tādus jēdzienus kā tauta, Dzimtene, nācija, nacionālais pašlepnums, godīgums, uzticība, līdzjūtība, izpalīdzība, atturība, reāla ražošana, lauku sēta, ģimenes pavards, savstarpēja cieņa dzimumu starpā. Nekad nepopularizē labvēlīgo, cieņas pilno attieksmi ģimenē, patiesas rūpes par bērniem un to audzināšanu;
b) nekad neizskaidro alkohola, nikotīna un citu narkotisko vielu (indes) patieso ietekmi uz cilvēka organismu. Nekad neizskaidro „netradicionālo” seksuālo orientāciju būtību, tās izraisošos un pastiprinošos faktorus;
c) nekad nepiemini telegoniju un to, ko šis vārds sevī ietver, nekad neizskaidro pirmā seksuālā partnera paliekošo iespaidu uz sievieti un visiem viņas nākamajiem bērniem. Nekad nepaskaidro vīrietim, kas faktiski būs viņa bērni, ja sievietei bijuši pirmslaulību sakari ar citu vīrieti;
d) nekad nepiemini un neizskaidro rasu teorijas būtību un tās kodu cilvēkveidīgo DNS spirālē, nedari neko tādu, kas cilvēkveidīgajam varētu izraisīt pārdomas par faktisko lietu būtību, par sevi pašu, par baru (t.s. sabiedrību), kurā tu viņam pagaidām vēl atļauj eksistēt.

.
2. Nekavējoties atņem aborigēniem pat teorētiskas iespējas aizstāvēt savas intereses. Likvidē obligāto kara dienestu un atbruņo zemessardzi. Saglabā pāris simtus bruņotu algotņu, kurus obligāti nosūti uz „kvalifikācijas celšanas kursiem” – palīdzēt tev ieviest „demokrātiju” nepaklausīgajās pasaules valstīs, apslaktējot vietējos aborigēnus. Šie algotņi tev uzticīgi kalpos arī pašu mājās – iespējamo savu aborigēnu nemieru apspiešanai.
.

3. Nekad neizlaid iznīcībai nolemto valsti no saviem „nagiem”. Ik pa laikam pamaini valsts dekoratīvos saimniekus – vienas savienības vietā nekavējoties to iesaisti citā. Izdzēs no aborigēnu pasēm ailes „tautība”, „valsts piederība”, „dzīves vieta”. Likvidē aborigēnu valsts nacionālo naudas vienību un nomaini to pret ārzemju valūtu.
.

4. Vienmēr un visur sludini toleranci pret jebkuriem valstī iebraukušiem cittautiešiem. Aicini jebkuru valstī iebraukušo pasaules klaidoni „integrēt” sabiedrībā, jo viņi vienmēr skaitās tie labākie speciālisti, neaizvietojamākie kadri un perspektīvākie „investori”, nekā vietējie cilvēkveidīgie. Nekad neliec iebraucējiem mācīties un sadzīvē lietot valsts valodu – gan jau aborigēni ielauzīsies runāt viņu mēlē.
.

5. Vienmēr un visur radi apstākļus, lai iedzimtie savā zemē justos neērti un pazemoti. Radi bezdarbu, lai vietējie iztikas meklējumos būtu spiesti emigrēt un „integrēties” citās zemēs. Dod iespēju visiem iebraucējiem dzīvot labākos apstākļos, ieņemt augstākus amatus un vairāk nopelnīt. Pēc iespējas vairāk kinofilmu, teātra izrāžu, televīzijas raidījumu un „šovu” rīko svešvalodās. Nosaki par normu, lai aborigēni savas dziesmas dziedātu svešvalodā. Plaši izmanto svešvalodas ikdienā – veikalu, preču un jebkuru citu objektu apzīmējumos un nosaukumos.
.

6. Sevis izklaidēšanai laiku pa laikam sarīko iedzimto svētkus. Lai viņi dzied un dejo un, tevis uzjautrināšanai, jebkādos laika apstākļos. Laiku pa laikam paslavē iedzimtos, kuri parādījuši sevišķu cītību tavu ideju īstenošanā. Tas izraisīs viņos sajūsmu un pazemīgas baudas trīsas tavā priekšā. Un turpmāk viņi, neskatoties ne uz ko, „ies pār līdzcilvēku galvām”, lai īstenotu tavus plānus.
.

7. Noliec pievilcīgi fasētās alkoholisko „dzērienu” pudeles un cigarešu blokus «Pārtikas preču» veikalu plauktus pašās redzamākajās vietās, lai aborigēnu bērneļi jau no bērnu dienām, ienākot veikalā, pierastu pie tām un būtu pārliecināti, ka tās ir tikai „pieaugušo konfektes”. Paaugušies viņi noteikti lietos šos „pārtikas produktus”.
.

8. Nekad un nekur – ne kino, ne TV, ne citos „vizuālās mākslas veidos” nerādi skatus, kuros kāds cilvēks reāli strādā vai rada konkrētas materiālās vērtības. Vienmēr centies aborigēnus pārliecināt, ka tu par viņiem parūpēsies, ka viss viņiem nepieciešamais un vajadzīgais tiek (un, ja labi uzvedīsies – tiks arī nākotnē) importēts. Arī šajā „biznesā” tu varēsi labi nopelnīt!
.

9. Nekādā gadījumā nevienos jaunāko ziņu raidījumos un publikācijās presē nelieto tādu terminu kā preces cenas/darba algas attiecība! Aborigēni nekādā gadījumā nedrīkst izprast jēdziena „preces cena pasaulē” būtību. Viņi nedrīkst pat iedomāties, ka dzirdot vai lasot: „degvielas cena pie mums ir pasaules valstu cenu līmenī”, tas faktiski nozīmē, ka mēs par degvielu maksājam desmitkārt vairāk, jo algas pieminētajās „pasaules valstīs” ir desmitkārtīgi lielākas.
.

10. Pacenties iespējami ātrāk nodot „privatizēšanai” visus aborigēnu zombēšanas (atvainojiet – informēšanas) līdzekļus – gan elektroniskos, gan presi. Nežēlo naudu, lai par tiem iegūtu reālu kontroli. Nekavējies ieviest digitālās tehnoloģijas paralēlo informācijas plūsmu pārraidē. Neuzkrītoši izmanto šīs iespējas aborigēnu zemapziņas kontrolei un deformācijai sev vēlamā virzienā. Protams, ka labākie „investori” vienmēr būs ārzemnieki. Vari būt pārliecināts, ka viņi pārraidīs un drukās visu, kas tikai tev ienāks prātā, jo par vietējiem cilvēkveidīgajiem viņiem nospļauties.

.

3.1. Televīzija

1. Kā jau saprati, ļoti nozīmīga vieta aborigēnu dzīvesveida un uzskatu pielāgošanai tavām vajadzībām ir savlaicīgi „optimizētai” televīzijai. Turklāt tā lieliski pilda arī otru, ne mazāk svarīgu un tev vitāli nepieciešamu lomu – paņem praktiski visu skatītāja brīvo laiku un, iedziļinoties virtuālajā vidē, cilvēks pārstāj domāt par reālo dzīvi.
.

2. Parūpējies, lai galvenie un visdetalizētāk pasniegtie jaunumi būtu ar tev tīkamo negatīvo nokrāsu. Visādu nelaimes gadījumu un šausmu darbu detalizēts izklāstījums par notikumiem pasaulē un pašu mājās, katrā aborigēnā radīs neaprakstāmu laimes sajūtu – vēl esmu dzīvs!
.

3. Nekādā gadījumā neziņo par kaut ko labu – jo sevišķi, ja kaut kas tāds tiešām noticis kaimiņu valstīs. Labāk par norisēm valstīs, kuras robežojas ar tavu, neraksti neko! Nav pieļaujams, ja aborigēni uzzinās, ka tajās tavi nodomi neīstenojas vēlamajā tempā, ka turienes cilvēkveidīgie vēl nav zaudējuši tautiskuma izjūtu un ģimenes pavarda siltumu. Uzzinās, ka tur palicis vairāk darbavietu un par padarīto tiek maksāts vairāk.
.

4. Parūpējies, lai televīzijā ikdienā, visos sīkumos un atkārtoti rādītu šodienas modernā dzīvesveida neatņemamās sastāvdaļas – alkohola lietošanu un smēķēšanu, Kā arī visdažādākos seriālus – gan bagāto dāmu dvēseļu mokas kādreiz pazaudēto bērnu atpazīšanā, gan šaubas kārtējā nakts partnera vai pietiekoši caurspīdīga tērpa izvēlē, gan idiotiskus humora raidījumus.
.

5. Popularizē ikvienu idiotiski ģērbušos ķēma – „pavārtes mākslinieka” narkotiku reibumā savārstītās „dziesmas”, kuras viņš izķērc ritmiski monotona trokšņa pavadībā. Nepieļauj tādus „demokrātiskās” audzināšanas pārkāpumus kā melodisku dziesmu izpildījumu „nemoderni” ģērbušos indivīdu (pagātnes palieku) priekšnesumā.
.

6. Rīko neskaitāmus, tavu vasaļu simboliski sponsorētus „šovus” (lūdzu nejaukt ar kādreizējām „izrādēm”, jo tur nebija „demokrātijas” ideoloģijas un noformējuma). Šādu iespēju – pagrozīties televizora ekrānā un nestrādājot saņemt dažus grašus, cilvēkveidīgais uzņems kā lielu laimi. Vari būt pārliecināts – katrs aborigēns šādā „šovā” darīs absolūti visu, ko vien spēsi izdomāt. Viņš bez iebildumiem pildīs tavus visstulbākos uzdevumus un, kautrīgi smaidot, pazemīgi uzņems visus apvainojumus un pazemojumus.
.

7. Ievēro, ka „demokrātiskam” televīzijas „šovam” jāatbilst sekojošiem kritērijiem:

a) „šova” vadītājs nedrīkst būt atpazīstams (viņam jānoslēpjas aiz ekrāna, jāuzliek maska, jāizmaina balss, utt.), jo nebūtu „demokrātiski”, ka „šova” dalībnieki atpazītu cilvēku, kuram, pēc scenārija, par viņiem jāņirgājas;
b) „šova” vadītājam jācenšas izjaukt draudzīgas attiecības starp dalībniekiem, viņi savstarpēji jāsarīda un jāsanaido. Jāpielieto meli un viltus, lai radītu viņu starpā nesaskaņas, jāliek aborigēniem nesaudzīgi cīnīties savā starpā. Jādara viss, lai izraisītu viņos nežēlību – jāliek viņiem vienam otru nodot, apvainot, izstumt no kolektīva. Jācenšas TV kameras priekšā viņus pazemot un nostādīt neveiklā situācijā, visiem spēkiem jāizvilina informācija par viņu privāto un intīmo dzīvi;
c) lai lemtu par kāda „šova” dalībnieka izbalsošanu, tiec to darīt nevis kompetentiem novērotājiem, bet gan TV skatītājiem, turklāt – zvanīt pa maksas telefonu. Katram iedzimtajam ļoti patiks soģa loma un iespēja iespaidot „šova” dalībnieku likteņus. Un tu atkal nopelnīsi no šīs balsošanas ienākumiem.

.

3.2. Kino

1. Neaizmirsti par kino – kopš mūsu drauga, maniakālā pussmadzeņu sifilitiķa laikiem, tas bija un joprojām ir visefektīvākais smadzeņu skalošanas līdzeklis! „Optimizē” valsts kinostudijas un to vietā noalgo tādu „mākslinieku” grupiņas, kuri savos ražojumos obligāti parādīs modernā dzīvesveida neatņemamās sastāvdaļas – alkohola lietošanu un smēķēšanu. Parādīs cilvēka tiesību un personas brīvības apliecinošas, visās detaļās atklāti seksuālas ainas, kurās abi (vai vairāk) partneri kviec aiz baudas. Jāpopularizē mūsdienu cilvēka cienīga nodarbošanos un dzīvesveids:

a) tā saucamo „biznesu” (lētāk nopirkt — dārgāk pārdot), nesaprašanos ar priekšniecību, nesaskaņas un intrigas starp kolēģiem (vēlams, uz seksuālas bāzes), ārpus mājas izklaides visās iespējamās vietās un veidos;
b) smago un saspringto darbu reklāmas aģentūrās, milzīgo piepūli, pārcilājot papīra lapiņas plašajos ofisos, sasprindzinājuma pilno darba dienu, blenžot monitorā un klabinot datora klaviatūru, modes dizaineru radošās mokas, jauno „modeļu” meiteņu gaišās perspektīvas un viņu bezrūpīgo dzīvi bagāto „papiņu” apgādībā;
c) mūžīgo steigu un pastāvīgo stresu, nakts izsaukumus darbā, ar tiem saistītos skandālus un fizisku vardarbību ģimenē, obligāto neuzticību sievai (vīram) un modernajam cilvēkam nepanesami traucējošo un apgrūtinošo bērnu audzināšanu;
d) „elites” korumpētību, bandītisma skaistās puses, apcietināto noziedznieku necilvēcīgos dzīves apstākļus cietumos un viņu grēku nožēlas (pēc kārtējā varoņdarba). Likumu nesakārtotību un tiesībsargājošo struktūru bezspēcību, aizturēto noziedznieku un bandītu kvalificēto advokātu priekšā, utt.

.

3.3. Prese

1. Svarīgu vietu aborigēnu pasaules uzskatu veidošanā ieņem prese. Ceru, ka to tu jau esi „optimizējis”. Nežēlo naudu, lai pārņemtu savā kontrolē visus valstī jau regulāri iznākošos preses izdevumus. „Investē” jaunu glancēti pievilcīgu preses izdevumu izdošanā visām gaumēm un visām orientācijām, lai cilvēkveidīgajiem veidotu tev vēlamus pasaules uzskatus.
.

2. Visu glancēto žurnālu vākus un saturu piepildi ar atņirgušos skaistuļu puskailajiem ķermeņiem, sludini nepieciešamību pēc iespējas ātrāk nobaudīt kādreiz „aizliegto augli”. Parādi sievieti kā nokrāsotu lelli, kuras vienīgais uzdevums apkalpot jebkuru pretimnācēju visās iespējamās (savās) vietās un veidos, pirms tam aktīvi piepalīdzot narkotiku novājinātajam pseidovīrieša ķermeņa daļām kļūt kaut daļēji lietojamām.
.

3. Savu mērķu īstenošanai un stabilu ienākumu nodrošināšanai, izmanto jaunākās un vidējās paaudzes aborigēnu neiedomājamo slinkumu, viņu absolūto ticību jebkuras stulbuma pakāpes reklāmām un fanātisko tieksmi pēc dzīves „ērtībām”, nepievēršot ne mazāko uzmanību to iespaidam uz viņu un viņu bērnu veselību.

a) reklamē mikroviļņu krāsnis, lai viņi jebkuru tajās ievietoto ēdienu pārvērstu kancerogēno vielu koncentrātos, papildus „izbaudot” augstfrekvences elektromagnētisko starojumu. Reklamē mobilos telefonus un visus to paveidus, lai aborigēni savu un savu bērnu galviņas iegremdētu augstfrekvences elektromagnētiskā starojuma laukā;
b) reklamē vienreiz lietojamos traukus, lai aborigēni līdz ar barību uzņemtu kārtējo bisfenola devu, sava ķermeņa endokrīnās sistēmas graušanai. Izmanto jebkurus līdzekļus, lai, par tevis piedāvātajiem surogātiem, izvilinātu naudu no aborigēnu maciņiem un sagrautu viņu veselību, jo viņus „ārstējot” tu varētu labi nopelnīt;
c) reklamē „Coca-Cola” un citus krāsainos „gāzētos dzērienus”. Papildus kārtējai bisfenola devai, tie ļoti labi pieradina bērnus pie narkotiskām vielām un sagatavo tos cukura diabētam;
d) īpaši neatlaidīgi (pat organizējot reklāmas bukletu bezmaksas piegādi aborigēnu mājās) reklamē jebkuru plastmasas grabuli, jebkurus ar ĢMO un E-vielām piesātinātus „pārtikas produktus”. Aktīvi reklamē jebkuras indes (alkoholu, cigaretes), izsludini tām „cenu atlaides”, loterijas, izlozes, prezentācijas, degustācijas.

.
4. Vienmēr sludini „demokrātisku” brīvību katram darīt to, ko tikai sirds un slimā fantāzija vēlas! Sludini, noliedz vai „cīnies” – visi trīs varianti vienlīdz labi reklamē izlaidīgu dzīvesveidu, seksu, narkomāniju, nakts izklaides, noziedzību, utt..

.

Rakstīt komentāru